- przedsiębiorstwo remontowo budowlane Toruń - budowa domu Toruń, remonty Złotoria, nadzory budowlane Złotoria -

Prace wykończeniowe i kompleksowe remonty

Prace wykończeniowe i kompleksowe remonty

obrazek

Nasze usługi w zakresie prac wykończeniowych są polecane przez naszych Klientów a nawet kilku znanych projektantów wnętrz. Z jednym z nich współpracujemy na stałe i rekomendujemy jego usługi.

 

Budownictwo pasywne – domy energooszczędne

Budownictwo pasywne – domy energooszczędne

domy energooszczędne

Obecnie domy energooszczędne to standard. Jako inżynier specjalności budownictwo energooszczędne posiadam wiedzę pozwalającą uniknąć często popełnianych błędów przez wykonawców. W najbliższych latach budownictwo pasywne(EP < 15 kWh/m² /rok) z uwagi na drożejącą energię będzie bardziej popularne.

 

 

Kompleksowa budowa domów i innych obiektów

Kompleksowa budowa domów i innych obiektów

obrazek

Nasze usługi obejmują wykonanie domów i innych obiektów także pod klucz! Współpracujemy z doświadczonymi elektrykami, hydraulikami, dekarzami a nawet stolarzami meblowymi.

 

Nadzory budowlane

Nadzory budowlane

obrazek

Pracę w budownictwie rozpocząłem w 1984 roku i posiadam bardzo duże doświadczenie. Pracowałem przy realizacji wielu różnych obiektów wykonanych różnymi technologiami. Swoje praktyczne doświadczenie wykorzystuję przy nadzorach, jako kierownik czy inspektor.

 

Previous Next

Zakład Budowlano - Remontowy Janusz Wachowski świadczy usługi od lutego 1995 roku. Ma na swoim koncie wiele obiektów - głównie domów jednorodzinnych wybudowanych w Toruniu, Złotorii, Brzozówce, Grabowcu i innych miejscowościach w pobliżu Torunia - wybudowanych od podstaw, przebudowanych lub wyremontowanych. Nabyte doświadczenie wyspecjalizowało firmę w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych a także prac wykończeniowych i remontów w najwyższej jakości.

Właściciel Zakładu Janusz Wachowski pracuje w branży budowlanej od 1984 roku. Jest inżynierem budownictwa (budownictwo energooszczędne), a także technikiem budowlanym i mistrzem murarskim. Posiada uprawnienia budowlane wykonawcze w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Posiada też uprawnienia pedagogiczne - wyszkolił kilku uczniów w zawodzie murarz, którzy dzisiaj są dobrymi fachowcami. Doświadczenie budował latami zaczynając od najprostszych prac a kończąc na kierowaniu całą budową różnych obiektów. Nabyte doświadczenie w połączeniu z nabytą wiedzą techniczną i dbałością o szczegóły(detale) pozwalają nie tylko na estetyczne wykonanie prac, ale zapewnia wykonanie ich zgodnie ze sztuką budowlaną, co w przyszłości zapewnia bezproblemowe użytkowanie wykonanych obiektów. Zakład jest bardzo dobrze wyposażony w sprzęt - różnego rodzaju, wysokiej klasy profesjonalne elektronarzędzia, podnośniki, wibratory, betoniarki, rusztowania. Mamy też specjalistyczny sprzęt pomiarowy - niwelatory, poziomnice elektroniczne i laserowe, przecinarki do płytek wielkoformatowych. Wszystko to jest konieczne, by móc wykonywać prace z należytą dokładnością.

Budujemy domy także w Toruniu.

Pracownicy firmy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, a to pozwala wykonywać zlecenia z zastosowaniem różnorodnych technologii - w zależności od preferencji klientów. Zakład Budowlano - Remontowy jest firmą solidną, ale stosunkowo niewielką. Klient planujący skorzystać z usług firmy, swoje zlecenie powinien złożyć z wyprzedzeniem. Zwłaszcza, gdy dotyczy to budowy domów lub usług kompleksowych.